Aragones'ten kurtulmanın yolu!

Aragones'ten kurtulmanın yolu!.12754
  • Giriş : 01.06.2009 / 16:14:00
  • Güncelleme : 02.06.2009 / 11:04:59

Ve Fenerbahçe Aragones'ten kurtulmanın yolunu buldu...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Ve Fenerbahçe Aragones'ten kurtulmanın yolunu buldu...Sezona Avrupa'da başarı ve Türkiye'de çifte kupa hedefiyle başlayan yalnız sezon bitiminde hiçbir kulvarda beklenen başarıya ulaşamayan Sarı-Lacivertliler İspanyol teknik direktörleri Aragones ile yollarını ayırmak için her türlü kurnazlığı deniyor...

Gelecek sezon 71 yaşındaki teknik adamla kesinlikle çalışmayı düşünmeyen Aziz Yıldırım'ı ise Aragones'in 3.5 yıllık tazminatı kara kara düşündürüyor.

Aragones'in 3.5 milyon Euro'luk tazminatını ödemeye yanaşmayan Fenerbahçeli idarecilerin, global ekonomik krizi de göz önünde bulundurarak alternatif yollar aradığı bildirildi.

Bu yönde ise Fenerbahçeli idarecilerin en büyük kozu Luis Aragones'in ligin ilk yarısında oynana Denizlispor maçında Deniz Barış'a ettiği küfür oldu.

Fenerbahçe'nin bu hafta içinde FIFA'ya konuyla ilgili yazılı şikayette bulunacağı, İspanyol teknik adamın oyuncusuna küfür ettiği için takım içindeki ahengi bozmasından ve sportmenliğe aykırı davranışından dolayı sözleşmesinin tazminatsız olarak feshedilmesini isteyeceği bildirildi.
Sarı-Lacivertli kulübün avukatlarının konuyla ilgili olarak FIFA'ya oldukça detaylı bir rapor verecekleri ve Aragones'in davranışlarının takım içindeki saygı-sevgi ortamını zedelemesi nedeniyle sportif başarının yakalanamadığını bildirecekleri iddia edildi.

Ayrıca ispanyol çalıştırıcının da Fenerbahçe'den 3.5 milyon Euroluk tazminatını almak için inat ettiği ve avukatlarının bu konuda oldukça katı bir tutum sergilediği de gelen haberler arasında.

MYNET HABER

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*