Aragones'ten Semih açıklaması

Aragones'ten Semih açıklaması.13565
  • Giriş : 09.05.2009 / 22:14:00

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aragones, Semih oyundan alınırken gösterdiği tepkiyi değerlendirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Kızmıyorsa iyi değildir"
Luis Aragones, Denizlispor'a karşı daha üstün oynadıklarını söyledi.
09 Mayıs 2009 Cumartesi, 21:58

Fenerbahçe Teknik Direktörü Luis Aragones, 1-0 kazandıkalrı Denizlispor maçından sonra düzenlediği basın toplantısında, özellikle ilk yarıda daha etkili olduklarını belirterek, ''Oyunun bütününde daha etkili ve daha üstündük. Daha fazla gol fırsatı bulduk. Skor daha farklı olabilirdi. Golü bulduktan sonra kontraatakları yapacak duruma gelmiştik, ama onları yapamadık'' dedi.

Bir gazetecinin, ''Semih'in oyundan çıkarken gösterdiği tepkiyi nasıl değerlendiriyorsunuz?'' biçimindeki sorusu üzerine İspanyol teknik adam, şöyle konuştu:
''Futbolda böyle şeyler oluyor. Hiçbir oyuncu oyundan çıkmak istemez. Çarşamba günü kupa maçı var. Semih'i çıkararak, o maça hazır tutmak istedik. Tepki verilmesi normal. Belki tepkinin biçimi ayarlanabilirdi. Bir oyuncu o kızgınlığını yaşamıyorsa, oyuncu için iyi değildir.''

Aragones, cezası biten Lugano'nun 13 Mayıs Çarşamba günü Fortis Türkiye Kupası finalinde oynayıp oynamayacağıyla ilgili bir soru üzerine de, ''Bunu çarşamba günü göreceğiz. Gökhan, stoper pozisyonunu bek pozisyonundan daha iyi yapabilen bir oyuncu'' demekle yetindi.

Alex'ten 20-25 dakika yararlandıklarını belirten Aragones, Brezilyalı futbolcunun sakatlıktan sonra istenilen form durumunu henüz tutturamadığını, fiziksel anlamda eksikleri olduğunu kaydetti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*