Aranan adam Carrusca!

  • Giriş : 21.12.2006 / 00:00:00

Galatasaray'ın devre arası transfer döneminde kadrosundan çıkarmaya çalıştığı Carrusca'nın talipleri arttı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Arjantinli genç yıldız sarı kırmızılı takım ile pek başarılı bir sezon geçirmese de birçok teknik adamın gözdesi durumunda. Vestel Manisaspor Teknik Direktörü Ersun Yanal'ın Carrusca'yı istemesinin ardından, Kayserispor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam'ın da Galatasaray'ın Arjantinlisi'ni kadrosunda görmek isteği öğrenildi.

Bu arada Kayserispor'dan Mehmet Topuz'a karşılık Carrusca'nın da takas olarak verilmesi gündeme gelirken iki sarı kırmızılı kulüp arasında önümüzdeki günlerde yoğun bir transfer görüşmesi bekleniyor.

4 MİLYON EURO DAĞITILDI

Galatasaray'da devre arasının gelmesi nedeniyle futbolculara olan taksitler ödendi. Geçen yıl bu zamanlarda futbolculara para ödemekte büyük sıkıntı yaşayan sarı kırmızılı kulüpte futbolculara tatile çıkmadan paralarının ödenmesi büyük moral dopingi oldu.

GERETS, YENİ YILIN İLK GÜNLERİNDE YÖNETİM İLE MASAYA OTURACAK

Diğer yandan Christmas tatili nedeniyle ülkesi Belçika'ya giden Eric Gerets'in takım kampa girmeden önce İstanbul'a geleceği ve yönetimle hem transfer politikasını ve hem kendi geleceği ile ilgili olarak masaya oturacağı öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious