Arda, Polat'a yakalandı

Arda, Polat'a yakalandı.15081
  • Giriş : 04.01.2008 / 09:06:00

Arda Turan, geçtiğimiz günlerde bir eğlence mekanında Adnan Polat'la karşı karşıya geldiği öğrenildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Galatasaray'ın genç futbolcusu Arda Turan'ın, 30 Aralık gecesi Şamdan'da arkadaşlarıyla eğlenirken başkan yardımcısı Adnan Polat'la 'pişti' olduğu öğrenildi.

Yılbaşından bir gece önce, arkadaş grubuyla İstanbul'un en gözde mekanlarından Şamdan'a giden yıldız futbolcu, ilerleyen saatlerde eğlencenin dozunu iyice artırdı ve masaların üzerinde dans etmeye başladı. Bu sırada genç oyuncunun yanına gelen bir garson, "Hesabınız biraz önce Adnan Polat tarafından ödendi Arda Bey" dedi. Arda, bunun üzerine, bir garsonun telefonuyla olayı öğrenip mekana gelen tecrübeli yönetici Adnan Polat'ın yanına giderek masasına oturdu.

AYRI AYRI ÇIKTILAR

Polat, "Gençsin, eğlenmek hakkın. Tabii ki en iyi yerlere gideceksin. Ancak her şeyin bir sınırı var. Galatasaray'ın futbolcususun. Sana ve Galatasaray'a zarar vermek isteyenlerin ekmeğine yağ sürme" diyerek nasihatlerde bulundu. Bu gelişmenin 30 dakika ardından, önce Polat sonra da Arda mekandan ayrı ayrı çıktı. Galatasaray'ın genç futbolcusu, geçtiğimiz günlerde de Tao'nun çıkışında objektifler tarafından görüntülenmişti.

SABAH

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious