Arda forma giymek istiyor

Arda forma giymek istiyor.13204
  • Giriş : 19.11.2008 / 09:35:00

Teknik Direktör Michael Skibbe ile görüşerek, cumartesi günü takımdaki yerini almak istediğini bildirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Galatasaray ve Türk futbolunun genç yıldızı Arda Turan, İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçında yaşadığı, herkesi korkutan rahatsızlığa rağmen hafta sonu Ankaraspor karşılaşmasında forma giymek istiyor.

Hastaneden pazartesi günü taburcu olan ve dünü dinlenerek geçiren Arda, kendisini başkent deplasmanına götürmek istemeyen Teknik Direktör Michael Skibbe ile görüşerek, cumartesi günü takımdaki yerini almak istediğini bildirdi. Alman hocanın, başarılı futbolcuya net bir yanıt vermediği, cuma günü yapılacak antrenmandan sonra konuyu doktorlarla birlikte değerlendireceği ifade edildi.

Kendisini iyi hissettiğini söyleyen ve bugünden itibaren antrenmanlara başlayacak olan Arda, gösterilen yoğun ilgi ve sevgi nedeniyle "geçmiş olsun" telefonlarına cevap veremez duruma geldi. Çareyi, cep telefonunu bir süreliğine kapatmakta bulan sarı-kırmızılı futbolcu, ilgiden son derece memnun olurken, "Bana gösterilen bu sevgiye layık olmaya çalışacağım. Formamın hakkını da oynayarak vermeliyim" diye konuşarak, hafta sonu forma giyeceği müjdesini verdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*