Arda için kesenin ağzını açtı!

Arda için kesenin ağzını açtı!.14274
  • Giriş : 20.02.2009 / 08:49:00

Kaka için yaptığı 200 milyon euroluk teklifle futbol gündemine oturan Al Fahim'in Arda için kesenin ağzını açtığı öğrenildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Galatasaray ve Türk futbolunun gözbebeği Arda Turan'a İngiliz kulüplerinin ilgisi artarak sürüyor.

Fakat Sarı- Kırmızılılar'ın kapısını çalmaya hazırlanan Manchester City'nin yapacağı teklifle Başkan Adnan Polat ve ekibini bir hayli zorlayacağa benziyor. Çünkü Arda Turan'ı transfer etmek isteyen kişi, İngiliz kulübünün Dubai'lisahibi ve petrol kralı Süleyman Al Fahim.

YÖNETİM GERİ ÇEVİREMEZ!

Geçtiğimiz günlerde Milan'ın Brezilyalı yıldızı Kaka'ya yaptığı 200 milyon euroluk teklifle dünya Futbol piyasasını alt üst eten Al Fahim'in bu kez de Arda Turan için kesinin ağzını açtığı öğrenildi. Gelecek sezon çok iddialı bir kadro kurmaya hazırlanan Al Fahim'in Galatasaray'a 25-30 milyon euroluk bir teklifte bulunabileceği gelen haberler arasında. Ekonomik darboğaz içinde olan Sarı-Kırmızılı yönetimin böyle bir teklifi asla geri çeviremeyeceği ifade ediliyor.

MERCEK ALTINDA

İngiliz basını da Manchester City Teknik Direktörü Mark Hughes'un Arda'yı çok beğendiği ve yardımcısı Mark Bowen'ın Bordeaux-Galatasaray maçında genç yıldızı mercek altına aldığını yazdı. Gazeteler ayrıca Tottenham Hotspur'un da Arda'yla yakından ilgilendiğini ve sezon sonunda transfer için kıyasıya bir yarışın yaşanabileceğinin altını çizdi. Milli futbolcu için sezon başında Arsenal de Galatasaray'ın kapısını çalmış fakat Sarı- Kırmızılı yönetim teklifi beğenmemişti.
 
TAKVİM

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*