Arda Kıbrıs'ta derbi stresi atıyor!

Arda Kıbrıs'ta derbi stresi atıyor!.12067
  • Giriş : 14.04.2009 / 15:07:00

Derbi maçta, kırmızı kart gören futbolculardan Galatasaray'ın yıldız oyuncusu Arda Turan, olaylı derbinin stresini Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde atıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Galatasaray ile Fenerbahçe arasında oynanan olaylı derbi maçında kırmızı kart gören futbolculardan Galatasaray'ın yıldız oyuncusu Arda Turan, olaylı derbinin stresini Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde (KKTC) atıyor.

Fenerbahçe maçında kırmızı kart gören ve olaylı maçın aktörlerinden birisi olan Arda Turan, Fenerbahçe maçında ilk 11'de görev yapan futbolculara verilen izni fırsat bularak KKTC'ye geldi.

Türk Hava Yolları'na (THY) ait tarifeli bir uçakla saat 23.30'da Ercan Havalimanı'na inen Arda Turan'ın yanındaki bayan ise gözlerden kaçmadı.
Kameraları görünce büyük bir şaşkınlık yaşayan çift daha sonra ayrılırken, Arda'nın yanındaki bayan başka bir araçla havalimanından ayrıldı.

Milli futbolcu Arda Turan, yanındaki bayanla ilgili olarak açıklama yapmazken, birkaç gün KKTC'de kalmayı planladığını söyledi.

Arda Turan, olaylı Fenerbahçe maçı ve daha sonra Semih Şentürk'ün sözleriyle ilgili olarak yazılı bir açıklama yapacağını da sözlerine ekledi.
Arda Turan, kendisini karşılayan birkaç kişiyle birlikte havalimanından ayrıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*