Arda Turan'dan olay sözler

Arda Turan'dan olay sözler.12067
  • Giriş : 22.12.2008 / 18:14:00

Geçmişte kaptanlar Cüneyt Tanman, Bülent Korkmaz, Hakan Şükür´dü. Ben de kaptan olmak isterdim ama bu saatten sonra da ikinci kaptanlığı kabul etmem!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

“Geçmişte kaptanlar Cüneyt Tanman, Bülent Korkmaz, Hakan Şükür´dü. Ben de kaptan olmak isterdim ama bu saatten sonra da ikinci kaptanlığı kabul etmem!”

Lincoln'e gönderme yaptı...

Aslan'ın genç yıldızı Arda'dan isyan... Sarı-Kırmızılı oyuncu, Ayhan'ın cezalı olduğu Hertha Berlin ve Gençlerbirliği maçlarında sahaya Lincoln'ün kaptan çıkmasıyla ilgili soruya, “Yorum yapmak istemiyorum. Ama Galatasaray'da bir kaptanlık durumu vardır ve geçmişte kaptanlar Cüneyt Tanman, Bülent Korkmaz ve Hakan Şükür'dür. Yönetimimiz böyle uygun görmüştür. Tabii ki ben de kaptan olmak isterdim ama bu saatten sonra ikinci kaptanlığı da asla kabul etmem” dedi.

'Olaya bireysel bakmıyorum'

Arda, Lincoln'ün performasıyla ilgili bir değerlendirme isteyen gazetecilere, “Ben hiçbir zaman bireysel olarak bakmıyorum. Mesela benim için Nonda hiç gol atmasa da inanılmaz bir futbolcu. Topları saklıyor, savunmaya yardım ediyor. Lincoln inanılmaz yetenekli ve son zamanlarda yeteneklerinin hepsini sergiliyor. Umarım her zaman böyle oynarlar. Ama kenarda oturan Ümit Karan'ı, Sabri'yi de unutmamak lazım. Çünkü biz bir takımız” cevabını verdi.

FANATİK

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*