Arda Turan'dan UEFA Sitemi!

Arda Turan'dan UEFA Sitemi!.12067
  • Giriş : 20.03.2009 / 09:38:00

.Saray'ın genç yıldızı Arda Turan, "UEFA finali Fener'in Stadı'nda diye bazı insanların kalbine inecekti. Keşke herkes final oynamamızı isteseydi" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Trabzonspor maçında sakatlanan Arda Turan dün gece Hamburg karşısında Galatasaray'ı yalnız bırakmadı. Genç yıldız, karşılaşma öncesi son idmanda da takımla birlikte çalışamamasına rağmen büyük bir özveri gösterdi ve ilk 11'de sahaya çıktı. Maç sonrası oldukça üzgün ve ağlamaklı olan Arda taraftarlardan da özür diledi.

Genç oyuncu, "Zor zamanlarda karakterli oyuncular olmak zorundayız. Tüm mücadelemizi verdik. Kötü goller yedik. Avrupalılar hatayı affetmiyor, bulduklarını atıyor. Böyle elenmek üzücü. Taraftarımıza UEFA Kupası'nı hediye vermek istedik ama olmadı. Taraftardan özür diliyoruz" diye konuştu.

ÖNEMLİ OLAN ÜLKE BAŞARISI

Arda finalin Fenerbahçe'nin stadı Şükrü Saracoğlu'nda oynanacak olmasıyla ilgili olarak da, "Keşke herkes bizi destekleseydi, Fenerbahçeliler, Beşiktaşlılar... UEFA finali Fenerbahçe'nin stadında diye insanların kalbine inecekti. Bu kadar sıkıntı ve korku vermeye gerek yoktu. Bizim için önemli olan Türkiye'nin başarılı olması" ifadesini kullandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*