Arda ve Lincoln sakatlandı

Arda ve Lincoln sakatlandı.15281
  • Giriş : 26.10.2007 / 16:59:00

Galatasaray iki gün sonra deplasmanda karşılaşacağı Denizlispor maçı öncesinde birçok sıkıntı ile başbaşa kaldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Bordeaux yenilgisi ile UEFA Kupasına yenilgi ile başlayan, Süper Ligde son iki maçında kazanamayan Galatasaray, Denizli karşısında yine yorgun ve eksik bir kadro ile mücadele etmek zorunda. Sarı kırmızılı ekipte sakat oyuncuların tedavileri sürerken, Bordeaux maçında sakatlara Arda ve Linderoth da eklendi. İki futbolcunun da aldıkları darbeler sonucunda önemli ölçüde ağrıları olduğu ve sağlık kontrolleri sonrasında Denizlispor maçında oynayıp, oynamayacaklarının belli olacağı öğrenildi.

Bordeaux maçında birçok kez sakatlık nedeni ile yerde kalan Arda, gece uçak yolculuğunda ağrıları nedeniyle uyuyamazken, genç futbolcu "Çok sert oynadılar ve hakem buna müsade etti. İkinci yarıda çöktük ama hakem dayak yememize engel olmadı" diyerek yenilginin etkenlerinden birinin rakibin sert futboluna karşılık verememeleri olduğunu söyledi. Kulüp doktoru Murat Çevik, Arda ve Linderoth'un durumlarının kontrolleri sonucunda bellli olacağını ve bu kontrol sonrasında Denizli'ye götürülüp, götürülmeyeceğine karar vereceklerini söyledi.

Bu arada sarı kırmızılı kulübün iki önemli ismi Hakan Şükür ve Lincoln'ün sakatlıklarının sürdüğü bu iki oyuncunun da Denizli maçı kadrosunda yeralmalarının mümkün olmadığı öğrenildi. Aynı şekilde sakatlığı süren Ayhan'ın tedavisinin sürdüğü ve Denizli'de forma giyemeceği açıklandı. Bu arada sakatlığı düzelen Sabri'ye kondisyon eksikliğini gidermek için özel program uygulandığı ve teknik direktör Feldkamp'ın istemesi halinde Sabri'nin en azından 18 kişilik maç kadrosunda yerini alabileceği belirtildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious