Arda ve Mehmet gidiyor mu?

Arda ve Mehmet gidiyor mu?.14981
  • Giriş : 17.04.2009 / 09:46:00

Galatasaray yönetimi, dün toplanarak transfer konusunu masaya yatırdı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Transferi masaya yatırmak için toplanan yönetim, takımla ilgili de önemli bir karar aldı; Arda ve Mehmet Topal ne pahasına olursa olsun satılmayacak!

Fanatik'in haberine göre, Avrupa'da transfer seferine çıkan Haldun Üstünel İstanbul'a dönünce, yönetim toplanarak genç idarecinin görüşmelerde elde ettiği sonuçları masaya yatırmıştı. Bu toplantıda takımla ilgili de önemli bir karar alındığı öğrenildi.

Özellikle son dönemde isimleri Avrupa kulüpleriyle anılan Arda ile Mehmet Topal'a sahip çıkan Sarı-Kırmızılı idarecilerin, ne pahasına olursa olsun gelecek sezon bu iki futbolcuyu Galatasaray'da tutmayı kararlaştırdığı belirlendi. Daha önce, “Köle ticareti yapmıyoruz, isteyen gidebilir” diyen Başkan Adnan Polat, daha sonra da altyapıdan yetişmiş bir oyuncuyu satacaklarını söylemiş, gözler Arda'ya çevrilmişti.

O sözlerin sırrı ortaya çıktı

Böylece altyapıdan yetişmiş oyuncularla ilgili tasarrufun yalnızca Mehmet Güven, Sabri ve Aydın için geçerli olacağı da kesinleşti. Arda ve Mehmet Topal ise büyük bir Avrupa kulübünde oynamayı hedeflediklerini, ama bunun için öncelikle kulübün ikna olması gerektiğini ifade etmişlerdi. Yönetim yeni sezon yatırımlarını bu iki oyuncu etrafında yapmayı düşünüyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*