Arda yine ortalığı birbirine kattı

Arda yine ortalığı birbirine kattı.12067
  • Giriş : 20.04.2009 / 09:29:00

Geçen hafta çıkardığı olaylardan dolayı üç maç ceza alan G.Saaray'ın genç yıldızı Arda Turan bu sefer de Olimpiyat Stadı'nı birbirine kattı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

İstanbul BŞ. maçının bitiş düdüğünün ardından G.Saray'ın yıldızı Arda Turan ile özel güvenlik güçleri arasında kavga çıktı. F.Bahçe derbisinde yaşanan olaylar nedeniyle PFDK'dan 3 maç ceza alan ve dünkü maçı başkan Adnan Polat'la birlikte Loca'dan takip eden Arda'nın başı bir türlü beladan kurtulmuyor. G.Saray'ın Baros'un golüyle 1-0 galip geldiği maçın ardından takım arkadaşlarını tebrik etmek için soyunma odasına gitmek isteyen Arda, futbolcuların bulunduğu koridora yönelirken güvenlik görevlileri tarafından girişi engellendi.

ÜSTÜNEL ORADAYDI

Akredite kartı olmadığı için soyunma odasının bulunduğu bölüme alınmayan genç yıldızla görevliler arasında gerginlik yaşandı. Bir süre sözlü devam eden tartışmaların ardından itiş-kakışlar da oldu ve bu esnada yönetici Haldun Üstünel Arda'nın yanına geldi. Arda zor da olsa güvenliklerin olduğu barikatı aşıp, hızla arkadaşlarının olduğu odaya ilerlerken, tartışma alevlendi. Görevliler tarafından 'Arda Bey, lütfen' diye kibarca uyarılan genç yıldız küfürlü yanıt verince olaylar büyüdü.

AĞIR CEZA GELECEK

İstanbul BŞ Bld. takımına ait 15 güvenlik görevlisi ile Arda arasındaki itişmenin sonunda Haldun Üstünel'in de bir görevliyle yumruklaşması dikkat çekti.

Koridorda bulunan diğer görevlilerin araya girmesiyle kavga büyümeden engellenirken, yıldız futbolcunun bu olaydan başı çok ağrıyacak gibi.. Arbedenin cereyan ettiği bölgede odası bulunan maçın temsilci ve gözlemcilerinin, Arda'nın bu hareketlerini raporlarına yazma ihtimalleri yüksek. Derbide Semih ile kavga edip Tokat attığı için PFDK'dan 3 maç ceza alan Arda'ya bu kavganın ardından yeni bir ceza gelmesi gündemde.

DAVACI OLACAKLAR

Öte yandan Haldun Üstünel ve Arda Turan'ın sözlü ve fiziksel münakaşa yaşadığı güvenlik görevlilerinden bazılarının bu iki isimden şikayetçi oldukları öğrenildi. Statta bulunan polislere ifade veren bazı görevlilerin, Arda Turan ve Üstünel'den davacı olacakları belirtildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*