Arda'nın iyi kötü halleri!

Arda'nın iyi kötü halleri!.12067
  • Giriş : 09.04.2009 / 08:38:00

İki ezeli rakibin her istatistikteki liderleri analiz edildi. G.Saray'da Arda, F.Bahçe'de ise Roberto Carlos istatistiklerde ön planda..

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Arda takımının en fazla topla oynayan oyuncusu.. Aynı zamanda da en fazla top kaybeden ismi..

Dev derbiye sadece üç gün kala Sabah iki takımın oyuncularının istatistiklerini karşılaştırdı.

Rakamlara bakılırsa iki takımda da ön plana çıkan oyuncular var. Galatasaray'da Arda Turan ve Ayhan Akman takımın olumlu 'en'lerinde başrolü oynarken, Roberto Carlos ise Fenerbahçe'de adeta tek başına hüküm sürüyor.

Arda ve Ayhan

Galatasaraylı Arda Turan, ceza sahasına en çok orta yapan isim oldu; Kanarya'da ise Carlos göze çarpıyor. Arda'nın sarı-kırmızılı takımda en fazla topla oynayan isim olması (4.204 saniye) kendisi için bir handikapı da beraberinde getiriyor: Arda Galatasaray'ın en çok top kaybeden oyuncusu...

Gökhan Gönül Fenerbahçe'de en fazla top çalan isim

Carlos ise 4.139 saniye ile Fenerbahçe'de topa en hakim isim... Top çalma oranlarında ise Ayhan (52) Galatasaray'da önde! Bu normal sonuç fakat Fenerbahçe'de ise durum biraz garip... Sarı-lacivertlilerin en çok top çalan ismi sağ beki Gökhan Gönül...

Tabii ki bu rakamda Josico, Maldonado, Selçuk ve Emre'nin sürekli aynı bölgede banko olamamasının etkisi büyük... Kartlarda Lugano ve Baros zirvede... Golcüler rakamlarda kıyas bile kabul etmiyor. Güiza tabloda da kötü ötesi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*