Arda'nın sözlerine sinirlenince!

Arda'nın sözlerine sinirlenince!.7700
  • Giriş : 13.04.2009 / 14:24:00

Sadece sonucu ile değil, maç sonrası olayları ve kırmızı kartları ile tarihe geçen Galatasaray-Fenerbahçe derbisinde yaşananlar gündemi sarsmaya devam ediyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

İki takımın futbolcuları arasında önce sahada başlayan, daha sonra da televizyon canlı yayınlarına yansıyan tartışmaların ardı arkası kesilmiyor..

Maç bitimi, ''Dışarıda bize abi diyen bazı Galatasaraylı oyuncular, Ali Sami Yen'de anamıza avradımıza küfür ediyorlar'' diyerek olayı başka bir boyuta taşıyan Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel'e anında cevap veren Galatasaraylı Arda Turan, ''Onlara abi çekiyorsak saygımızdan yoksa korkumuzdan değil.. İster burada ister Kadıköy'de her yerde korkusuzca görüşürüz'' demesi bardağı taşırdı..

Arda'nın bu sözlerine sinirlenen Volkan'ın daha sonra genç futbolcuyu telefonla arayarak ''Madem böyle konuşuyorsun, madem korkmuyorsun gel o zaman buralara da erkekliğini görelim. Bu işler öyle televizyon kameraları önünde atıp tutmakla olmuyor'' dediği öğrenildi.. Arda'nın da Volkan'a ''Canın nereye istiyorsa gelirim'' diye cevap verdiği ifade edildi..

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*