Arda'nın tekliflerden haberi yok

Arda'nın tekliflerden haberi yok.13109
  • Giriş : 22.05.2008 / 16:05:00
  • Güncelleme : 22.05.2008 / 16:10:52

Arda, transfer haberleri için Avrupa'da beni isteyen var mı onu bile bilmiyorum" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Galatasaraylı futbolcu Arda Turan, Turkcell Süper Lig’de şampiyon olacaklarına inançlarının tam olduğunu belirterek, "Bugüne kadar, inanmadığımız hiçbir yola çıkmadık. Bu konuda düşüncemiz tamdı ve hiçbir zaman şüphe duymadık. Her arkadaşımız Galatasaray formasını layıkıyla taşıdı. Herkes hakkını verdi ve çok şükür sonuca ulaştık" dedi.

Milli futbolcu, Galatasaray TV’de "Aslanlar Konuşuyor" programına katılarak türlü konulardaki soruları yanıtladı. Sezon bitmeden takımdan ayrılan teknik direktör Karl Heinz Feldkamp ve antrenör Ahmet Akcan ile hiçbir zaman kötü bir diyalogları olmadığını, ilişkileri sevgi ve saygı çerçevesinde götürdüklerini kaydeden Arda, ligin ikinci yarısında daha başarılı bir performans sergilemesinin, şampiyonluğa motive olmaktan kaynaklandığını dile getirdi.

Arda, Avrupa Futbol Şampiyonası’nda milli takıma hizmet etmek istediğini de vurgulayarak, "Bu hizmet ne şekilde olursa olsun farketmez. Takım halinde iyi mücadele ettiğimize inandığımız zaman, bence bu takım çok şeyleri başarabilecek güçte" dedi.

Arda, geçen sezon takımdaki en başarılı futbolcu olarak Servet’i gösterirken, Avrupa’ya transferi konusunda, "Hayırlısı ne ise o olsun. Bu soruyla o kadar çok karşılaşıyorum ki. Yani beni isteyen biri var mı, onu bile bilmiyorum. Belki de kimse istemiyordur" diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious