ArdaTuran'a süper teklif!

ArdaTuran'a süper teklif!.14274
  • Giriş : 18.08.2008 / 19:53:00
  • Güncelleme : 18.08.2008 / 18:51:56

Arda Turan'a dudak uçuklatan bir teklif geldi. Arda'nın da oynamayı çok istediği o kulüp bakın hangisi?

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Alman basını şok bir iddia ile çalkalanıyor. Bayern Münih'in resmi radyosu Antenne Bayern, kulübün Galatasaray'ın yıldızı Arda Turan'ın peşinde olduğunu taraftarlarına duyurdu. Arda için teklif ettikleri rakam ise 21 milyon Euro...

Spikerin sorularını telefonda yanıtlayan bir yönetici, Avrupa Şampiyonası'nda dikkatleri üzerine çeken Milli futbolcumuz için dudak uçuklatan bir rakamı Galatasaray'a teklif etmeye hazırlandıklarını söyledi.

YÖNETİM ONU İSTİYOR

Görüşmelerin Menajer Uli Hoeness tarafından yürütüldüğünü ifade eden yönetici, özel görüşmede spikere, 'Galatasaray, ilk görüşmede 25 milyon euro talep etti. Ancak biz 21 milyon euroluk bir teklifle onlara gideceğiz. Arda kesinlikle Bayern Münih'te çok büyük işlere imza atacaktır. Bu transferin bitmesini yönetim kurulumuz da çok istiyor' açıklamasını yaptı.

ARDA'NIN DA HAYALİ

Yayıyın yapan spiker, Arda Turan'a da ulaştığını ve kendisine, 'Ufak detaylar halledildiği zaman Bayern Münih'te forma giyeceğim. Böylesine büyük bir kulüpte oynamak her futbolcunun en büyük hayalidir. Umuyorum Galatasaray ile Bayern, bir an önce anlaşmaya varırlar' diye konuştuğunu belirtti. Görüşmelerin sürdüğü iddia edildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*