Arda'ya bir ceza daha!

Arda'ya bir ceza daha!.12067
  • Giriş : 23.04.2009 / 20:38:00

Olaylı derbide gördüğü kırmızı karttan sonra 3 maç ceza alan Arda'ya PFDK, İBB maçından sonra yaptığı hareketlerden dolayı bir ceza daha verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Profesyonel Disiplin Kurulu'nun aldığı karar ve gerekçesi şöyle:
"Galatasaray A.Ş.'nin, 19.04.2009 tarihinde oynanan BÜYÜKŞEHİR BLD. SPOR - GALATASARAY A.Ş.Turkcell Süper Lig Futbol müsabakasında, görevli olmayan kişilerin soyunma odasında yer almasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle takdiren 10.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırımasına,
Aynı müsabakada GALATASARAY A.Ş. sporcusu ARDA TURAN'ın güvenlik görevlilerine yönelik hakareti nedeniyle takdiren 1 RESMİ MÜSABAKADAN MEN CEZASI ile cezalandırılmasına,
Cezanın infazının devam eden cezasının infazının bitimini takiben başlatılmasına karar verilmiştir"

Olaylı Fenerbahçe maçının son anlarında Semih'le girdiği kavga nedeniyle geçtiğimiz hafta 3 maç men cezası alan yıldız futbolcu, İstanbul Büyükşehir Belediyespor mücadelesine cezalı olmasına rağmen gitmiş, mücadeleyi VIP locadan izlemişti.

Maç sonrası soyunma odasına gitmek isteyen Arda, akreditasyon kartı olmaması nedeniyle güvenlik görevlileri tarafından engellenmiş, bunun üzerine büyük bir tartışma çıkmıştı. Cezalı olmasına rağmen soyunma odasına giren yıldız futbolcu PFDK'ya sevkedilmişti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*