Arda'ya en zor soru soruldu!

Arda'ya en zor soru soruldu!.12067
  • Giriş : 09.03.2009 / 17:02:00

Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Arda'ya pek çok kişinin merak ettiği soruyu bir öğrenci sordu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

İstanbul'da özel bir kolejin spor yarışmalarının ödül törenine katılan Galatasaraylı futbolcu Arda Turan, bir öğrencinin 'Fenerbahçe'ye gelir misin?' şeklindeki istekli sorusuna, ''Fenerbahçe'ye gitmeyi hiç düşünmedim, bundan sonrada böyle birşey olmaz.'' diye cevap verdi.

Galatasaray'da yaşanan teknik direktörlük değişikliğinin de takıma yarar sağlayacağına inandığını belirten Arda, ''Bülent hocamızın bizim için ayrı bir önemi var. Kendisinin takımın başına gelmesi yarar sağlayacaktır. Şuan iyi günlerimiz ama unutmayalımki kötü günlerimizde olacaktır.'' diye konuştu.

Sarı - kırmızılı futbolcu takım içinde yaşanan sakatlıkların kendilerini etkilemeyeceğini, sahaya 11 kişi çıktıktan sonra sakatlıkların fazla önemli olmayacağını belirtti.

Bu arada spor ödülleri törenine Beşiktaşlı futbolculardan Serdar Kurtuluş ve Serdar Özkan, Fenerbahçe Ülker antrenörü Bogdan Tanjeviç ve oyuncusu Gordon Giricek, Efes Pilsenli oyuncu Kerem Tunçeri, spor yazarları İsmet Badem, Faik Çetiner, Ümit Aktan, Kaan Kural, Murat Murathanoğlu, rallici Volkan Işık da katıldı. Konuklar dereceye giren öğrencilere kupalarını verdiler.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*