Arda'ya süper teklif

Arda'ya süper teklif.13109
  • Giriş : 19.08.2008 / 00:21:00

Alman kulübünün kendi radyosu, Galatasaray'ın Milli yıldızın peşinde olduklarını duyurdu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Antenne Bayern'deki programa katılan Münihli bir yönetici, 'Arda Turan için menajer Uli Hoeness görüşmeleri sürdürüyor. 21 milyon euroluk bir teklif yapmaya hazırlanıyoruz. Türk futbolcu da hayli istekli' diye konuştu

Dudak uçuklatan rakam

Alman basını şok bir iddia ile çalkalanıyor. Bayern Münih'in resmi radyosu Antenne Bayern, kulübün Galatasaray'ın yıldızı Arda Turan'ın peşinde olduğunu taraftarlarına duyurdu. Spikerin sorularını telefonda yanıtlayan bir yönetici, Avrupa Şampiyonası'nda dikkatleri üzerine çeken Milli futbolcumuz için dudak uçuklatan bir rakamı Galatasaray'a teklif etmeye hazırlandıklarını söyledi.

Yönetim onu istiyor

Görüşmelerin Menajer Uli Hoeness tarafından yürütüldüğünü ifade eden yönetici, özel görüşmede spikere, 'Galatasaray, ilk görüşmede 25 milyon euro talep etti. Ancak biz 21 milyon euroluk bir teklifle onlara gideceğiz. Arda kesinlikle Bayern Münih'te çok büyük işlere imza atacaktır. Bu transferin bitmesini yönetim kurulumuz da çok istiyor' açıklamasını yaptı.

Arda'nın da hayali!

Yayını yapan spiker, Arda Turan'a da ulaştığını ve kendisine, 'Ufak detaylar halledildiği zaman Bayern Münih'te forma giyeceğim. Böylesine büyük bir kulüpte oynamak her futbolcunun en büyük hayalidir. Umuyorum Galatasaray ile Bayern, bir an önce anlaşmaya varırlar' diye konuştuğunu belirtti. Görüşmelerin sürdüğü iddia edildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*