Arda'ya tarihî ceza geliyor

Arda'ya tarihî ceza geliyor .11416
  • Giriş : 18.12.2007 / 08:57:00

Sarı-Kırmızılı yönetim, ilk yönetim kurulu toplantısında cezayı gündemine alacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Sarı-Kırmızılı takımın 2-0 kazandığı karşılaşmada Arda, önce saha içinde Servet Çetin ile tartışmış, ardından da kendisini oyundan çıkaran Teknik Direktör Feldkamp'a tepki göstermişti.

Yönetimin, takım içinde son günlerde artan disiplinsiz davranışların önüne geçmek için Arda'ya 50 bin Euro'ya yakın bir ceza kesmesi bekleniyor.

Alman hoca, 10 oyuncuyu belirledi

UEFA Kupası grup maçında yarın A.Wien'le karşılaşacak Galatasaray, hazırlıklarını sürdürüyor. Teknik Direktör Karl Heniz Feldkamp yönetiminde yapılan çalışmaya sakatlıkları devam eden Brezilyalı yıldız Lincoln, Okan Buruk, Ayhan Akman ve Carrusca ile izinli olan İsveçli oyuncu Linderoth katılmadı. Kondisyon çalışmasının ardından Sarı-Kırmızılılar, çift kale maçla antrenmanı tamamladı. 10'ar kilişik iki takım halinde oyuncularına çift kale maç yaptıran Feldkamp; Arda Turan, Hasan Şaş ve Sabri Sarıoğlu'nu yedek takımda oynattı. Alman hoca, yarınki zorlu maçta bu üç oyuncudan birini ilk 11'de sahaya sürecek. Bu arada sakatlığı devam eden Linderoth, ülkesinde kontrolden geçmek için önceki gün İsveç'e gitti. Yıldız futbolcu hem iznini kullanacak hem de tedavisini yaptırdıktan sonra İstanbul'a dönecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious