Arda’yı yabancılar saracak!

Arda’yı yabancılar saracak!.12067
  • Giriş : 14.04.2009 / 23:42:00

Yeni sezon takımını genç yıldızın etrafında kurma kararı alan G.Saray kaleye, stopere, sağ açığa ve forvete yabancı alacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

UZUN süren bir bekleyişin ardından bu sezon elini cebine atıp taraftarı da heyecanlandırmayı ve 'pahalı' bir takım kurmayı başaran G.Saray yönetimi, gelecek sezon nokta transferler yapmak istiyor.

ASLAN, De Sanctis'in giderek düşen performansıyla yabancı transfer önceliğini kaleci pozisyonuna çevirmiş durumda. İtalyan kaleciyi kiralık olarak G.Saray'a getiren yetkililer, De Sanctis'le yolların ayrılmasında herhangi bir sorun yaşamayacak.

AYRICA sezon içerisinde neredeyse tüm oyuncuların sakatlandığı stopere de takviye yapmak isteyen yönetim, kesinlikle yabancı bir defans oyuncusu kadroya katacak. Sezon başında alınan Kewell'ın sağlık sorunlarını göz önünde bulunduran sarı-kırmızılların 3. yabancı tercihi de sağ açık bölgesine olacak.

BAROS AYARINDA GOLCÜ

G.SARAY, Baros'u elinde tutup, yanına yine onunla aynı kalitede bir forvetle yabancı transferini de sonlandırmak istiyor. Yabancı transferini 4 futbolcuyla sınırlı tutan sarı-kırmızılıların yerli tercihleri de az çok belli. Öncelikle Bursa'nın başarılı orta sahası Mustafa Sarp'la anlaşma zemini arayan G.Saray, Bülent Korkmaz'ın çok beğendiği G.Antepli sol bek İsmail Köybaşı'yı da renklerine katmak istiyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*