Ardıç'tan Mutlu'ya sert cevap

Ardıç'tan Mutlu'ya sert cevap.12528
  • Giriş : 30.03.2008 / 11:11:00

Sabah gazetesi yazarı Engin Ardıç, kendisi hakkında bazı ithamlarda bulunan Vatan yazarı Mustafa Mutlu'ya kendine has üslubuyla cevap verdi: Bak oğlum Mustafa!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Sabah gazetesi yazarı Engin Ardıç, kendisi hakkında ilginç ithamlarda bulunan Vatan yazarı Mustafa Mutlu'ya kendine has üslubuyla cevap verdi:

Oğlum Mustafa!
BEN "AKP'li olmuş" değilim. Senin gibi adamların Atatürkçülük adına yaptığı hıyarlıklarla dalgamı geçtiğim için siz öyle görmek istediniz. Kolaya kaçtınız, öyle görmek işinize geldi. Bu yüzden de AKP'yi eleştirdiğim yazılarımı görmediniz, görmek istemediniz. Herkesi "topyekûn karalamak" hoşunuza gidiyor. Fakat Sabah çalışanlarını aleyhimize kışkırtmaya çalışacak kadar küçüleceğini hiç tahmin etmemiştim doğrusu... Sabah Gazetesi'nden de "hayatımın parasını" almış değilim. Ben taa 1989'dan beri "göreceli olarak" iyi para kazanıyorum, inanmıyorsan Zafer'e sor, Cem'e sor, Serdar'a sor. Siz Babıali'de çulsuz gezmeye alıştığınız için bizim kazandığımız para gözünüze batıyor. Kıskanıyorsunuz. Ayıptır.

MİLLİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious