Aref sihirbazlığını konuşturuyor

Aref sihirbazlığını konuşturuyor.13339
  • Giriş : 27.03.2011 / 08:55:00
  • Güncelleme : 04.09.2016 / 18:08:18

Yetenek Sizsiniz Aref Ghafouri isimli yarışmacının illizyon gösterisi ile coştu. Yetenek Sizsiniz Aref çin büyük bir şans oldu. İşte Yetenek Sizsiniz Aref şov:

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Yetenek Sizsiniz programında Aref Ghafouri şov vardı. Acun Ilıcalı, Ali Taran ve Hülya Avşar’ın jüri olarak görev aldığı Yetenek Sizsiniz programında Araf Ghafouri isimli yarışmacı sergilediği illüzyon gösterisi ile kendine hayran bıraktı.

20 Mart akşamı Show TV’de yayınlanan Yetenek Sizsiniz Türkiye final programındaki Aref Ghafouri şov izleyen herkesi kendisine hayran bıraktı. Araf Ghafouri sergilediği performans ile jüriden de tam not aldı.

Aref Ghafouri, gösterisine seyircilerden de figüranlar katarak görseli iyice doruklara taşıdı. Aref Ghafouri’in gösterisi salonda alkış tufanına dönüştü. İranlı illüzyon ustası Aref Ghafouri, herkesi şaşırttı.

AREF FİNAL GÖSTERİSİ20 Mart'taki Yetenek Sizsiniz Türkiye final gösterilerini izleyen Acun Ilıcalı’nın yarışmasının başarısından duyduğu mutluluk her halinden anlaşılıyordu.

Yetenek Sizsiniz programı Show TV’de yayınlanmaya başladığı günden beri Türkiye’de fırtınalar koparıyor. Birbirinden güzel yeteneklerin ekranlara gelip yarıştığı yarışmada yeteneklerini gösteremeyen onlarca vatandaş yeteneklerini yüz binlerce izleyici ile paylaşıyor.

Bazı sözlük yazarları Aref Ghafouri hakkında şunları söylüyor:

"cinlerle alakası yoksa ben de insan evladı değilim dediğim çocuktur. tipinde de var bişey zaten."

"annemgilden azar işitmeme sebep olan çocuktur. -elalem hem okuyor hem neler yapıyor, sen bilgisayardan kalkma- o değil de; bu çocuk bunun gibi 5-6 numara daha biliyorsa birinci seçmeyenin aklında şüphe ederim."

"kaşık numarasını görünce pek bir beklentimin olmadığı ama sonunda resmen korktuğum eleman."

"hakkında olumsuz bir laf söylenmemesi gereken şahıs.zira sabahleyin kahvaltı hazır hadi kalk diye anneniz yerine Aref Ghafouri karşınıza çıkabilir"

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*