Arif Doğan yoğun bakıma alındı!

Arif Doğan yoğun bakıma alındı!.14392
  • Giriş : 07.03.2009 / 09:13:00

Emekli albay, kalp rahatsızlığı nüksedince yeniden hastaneye kaldırıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Ergenekon Soruşturması kapsamında tutuklu bulunan Emekli Albay Arif Doğan, dün akşam saatlerinde kalp rahatsızlığı gerekçesiyle Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

Arif Doğan'ın refakatçiliğini yapan damadı Hasan Otoman, Doğan'ın sabah saatlerinde aniden rahatsızlandığını, önce Silivri Devlet Hastanesi'ne kaldırıldığını, daha sonra Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildiğini söyledi.

Edinilen bilgiye göre, Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi'nden dün sabah saatlerinde taburcu edilen Ergenekon tutuklusu Emekli Albay Arif Doğan, Silivri Cezaevi'ne götürüldü. Burada tekrar rahatsızlandığı ifade edilen Arif Doğan, Silivri Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Doğan, buradan da dün akşam saatlerinde Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi. Hastanede muayene edilen Doğan, Koroner Yoğun Bakım Servisi'ne alındı.

Kızı Aslı Doğan ve damadı Hasan Otoman hastaneye gelerek Doğan'ın yanında bulundu. Damadı Otoman, Doğan'ın birçok rahatsızlığının bulunduğunu belirterek, "Kalp rahatsızlığı nedeniyle buraya kaldırıldı. Şeker, tansiyon gibi rahatsızlıkları da var. Yoğun bakıma alındı. Durumu iyi değil. Sürekli hastane değişiyor. Bizim bir talebimiz yok ancak daha teçhizatlı bir hastaneye kalırılabilir" dedi. GATA'ya sevk durumu olup olmadığına da değinen Otoman, "Kendisinin de bizim de böyle bir isteğimiz yok. Ancak, Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi'nden taburcu edildikten sonra rahatsızlığı yeniden nüksetti. Bu yüzden bütün rahatsızlıklarına cevap verecek bir hastane olmasını istiyoruz" dedi. Doğan ile görüşemediğini ancak sağlık durumu konusunda aldığı bilgilerin olumlu olmadığını ifade eden Otoman, "Başka bir hastaneye sevk olur mu bilmiyorum. Haftasonu olduğu için bu hastanede birkaç gün kalabilir" diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*