Arınç, "Genel Başkan Danışmanı" olarak atandı

Arınç,
  • Giriş : 20.12.2007 / 23:33:00
  • Güncelleme : 20.12.2007 / 23:35:53

AK Parti Manisa Milletvekili olarak TBMM'de görev yapan Bülent Arınç, Başbakan Erdoğan tarafından “Genel Başkan Danışmanı” olarak atandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Arınç'a, AK Parti'nin yeni genel merkez binasında Başbakan Erdoğan'ın makam odasının yanında bir makam odası da tahsis edildi. Arınç'a, Meclis ana binada AK Parti grubunun bulunduğu bölümde özel bir odada da tahsis edildi.

Başbakan Erdoğan, geçtiğimiz günlerde yapılan MYK toplantısına Bülent Arınç'ın da katılmasını isterken MYK üyelerine “Bundan sonra Bülent ağabey de MYK toplantılarına katılacak” dedi. AK Parti Genel Sekreteri İdris Naim Şahin imzalı resmi yazıyla da Arınç'ın MYK toplantılarına katılacağı bütün birimlere bildirildi.

DİNÇER DE KATILIYOR

Başbakanlık eski Müsteşarı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Prof.Dr. Ömer Dinçer de Başbakan Erdoğan tarafından 'Genel Başkan Danışmanı' yapıldı. Arınç ile birlikte Ömer Dinçer de MYK toplantılarına katılacak. Erdoğan, AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız'ı da enerji konularından danışmanı olarak atadı. Ömer Dinçer ve Taner Yıldız'a da Başbakan Erdoğan'ın odasının yanında birer oda tahsis edildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious