Arınç, Manisa'ya gidecek

  • Giriş : 04.07.2007 / 16:36:00

TBMM Başkanı Bülent Arınç, bir dizi açılış ve incelemelerde bulunmak üzere memleketi Manisa'ya geliyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Bir hafta memleketinde kalacak olan Arınç'ın yoğun programı, yarın Ahmetli ilçesinde Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nin açılışıyla başlıyor. Daha sonra her gün bir ilçede birkaç açılış törenine katılacak olan Arınç'ın programı, 11 Temmuz çarşamba günü bitiyor.

Meclis Başkanı Arınç'ın Manisa programı şöyle: 6 Temmuz Cuma saat 11.00'de Kırkağaç ilçesine bağlı İlyaslar Kasabası Tarımsal Kalkınma Kooperatifi'nin açılışına katılacak. Aynı gün Soma ilçesinde saat 16.00'da çoklu otopark ve saat 17.00'de SEAŞ Genel Müdürlüğü elektrofiltre açılışını yapacak.

7 Temmuz Cumartesi günü İzmir'in Selçuk ilçesinde programları bulunan Bülent Arınç, 8 Temmuz Pazar günü tekrar Manisa'ya gelerek Demirci ilçesinde Bardakçı Köyü Tarımsal Kalkınma Kooperatifi'nin açılış törenine iştirak edecek. 9 Temmuz Pazartesi günü Akhisar'da devlet hastanesi ve mezbaha açılışlarına katılacak olan Arınç, 10 Temmuz Salı günü Köprübaşı ilçesinde faaliyete geçen devlet hastanesi açılışı, aynı gün Salihli Organize Sanayi Bölgesi'nde bir fabrika açılışı ve temel atma törenine katıldıktan sonra yine aynı ilçede Anadolu Öğretmen Lisesi'nin temelini atacak. Arınç, 11 Temmuz Çarşamba günü Sarıgöl ilçesinde Bağlıca Köyü Tarımsal Kalkınma Kooperatifi'ni hizmete açtıktan sonra AK Parti Alaşehir İlçe Teşkilatı'nı ziyaret ederek programını tamamlayacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious