Arınç 'Dişli' sorusuna kızdı

Arınç 'Dişli' sorusuna kızdı.9444
  • Giriş : 02.09.2008 / 13:43:00
  • Güncelleme : 02.09.2008 / 12:59:17

Bülent Arınç MYK toplantısı sonrası gazetecilere köpürdü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

AK Parti Merkez Yürütme Kurulu'nun (MYK) toplantısı sona erdi. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında Parti Genel Merkezi'nde yapılan toplantı, yaklaşık 4 saat sürdü. İftar saatinde toplantıya bir saat ara verdi.

Ramazanın ilk iftarını AK Parti Genel Merkezi'nde yapan Erdoğan ve beraberindeki MYK üyeleri sebze çorbası, mevsim salatası, kuzu haşlama ve güllaçtan oluşan menüyle oruçlarını açtı.

Saat 20.30'da yeniden başlanılan toplantı 23.35'e kadar sürdü.

AK Parti Manisa Milletvekili Bülent Arınç, toplantı sonrası Parti Genel Merkezi'nden ayrılırken bir gazetecinin, ''AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şaban Dişli'nin durumunun toplantıda görüşüldüğünü'' söylemesi üzerine ''Biliyormuş gibi konuşuyorsunuz, nereden biliyorsunuz? MYK'da görüşülenlerin dışarıda konuşulması doğru değil. İçeride ne konuşulduğuna ilişkin hiçbir şey söyleyemem. Bu akşam bu saate kadar siz boşuna beklediniz'' dedi.

Bir gazetecinin Dişli'nin toplantıya katılıp katılmadığını sorması üzerine de Arınç, toplantıya katıldığını ifade etti.

Dişli'nin toplantıda savunmasının olup olmadığı sorusuna Arınç, ''Siz her şeyi biliyorsunuz, ama MYK'da ne konuşulduğunu dışarıda söyleyemem'' karşılığını verdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*