Arınç: Yaşı 80'e gelmiş Cindoruk'tan medet umuyorlar!

Arınç: Yaşı 80'e gelmiş Cindoruk'tan medet umuyorlar!.9444
  • Giriş : 01.12.2007 / 23:31:00

Eski TBMM Başkanı ve AK Parti Manisa Milletvekili Bülent Arınç yine verdi veriştirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Arınç, eski siyasetçilerden Hüsamettin Cindoruk'un Demokrat Parti'nin başına getirilmek istenmesiyle ilgili olarak, ''Yaşı 80'e gelmiş Cindoruk'tan medet umar hale geldiler. Ben bunu duyuncaya kadar 'Ha belki bir şeyler olabilir' diyordum ama bunu duyduktan sonra artık bu işin bittiğine kesin kez inandım'' dedi.

80 YAŞINDAKİ CİNDORUK'TAN MEDET UMUYORLAR

''Demokrat Parti'nin bugün içinde bulunduğu hazin duruma bakın. Bu parti büyük kongresini yapacaktı, yapamadı.

Niçin? Genel Başkanlığı verecek birisini bulamadılar da onun için. Neredeyse gazetelere ilan verip (Ya Allah aşkına şu partiye birisi genel başkan olsun) diyeceklerdi. Sanıyorum geçtiğimiz haftalarda kongre yapması lazımdı, ama yapamadı. Düşmez kalkmaz bir Allah. Bakın bugün ne durumdalar biliyor musunuz? Yaşı 80'e gelmiş Cindoruk'tan medet umar hale geldiler.

HEP EMANETÇİ OLDU

Ben bunu duyuncaya kadar (ha belki bir şeyler olabilir) diyordum ama bunu duyduktan sonra artık bu işin bittiğine kesin kez inandım. Cindoruk gibi birisi Demokrat Parti'nin başına geçecek öyle mi? Yani birilerinin 'El fatiha' dediğini duyar gibiyim. Çünkü bu insan hiçbir zaman kendisi olmadı. Hep başkalarının çantasını taşıdı ve emanetçi oldu.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious