Arkadaşını 4.kattan aşağı attı!

Arkadaşını 4.kattan aşağı attı!.12257
  • Giriş : 11.07.2008 / 13:09:00

Aralarındaki alacak verecek meselesi yüzünden tartışan iki arkdaştan biri diğerini camdna aşağı attı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Dolandırıcılıktan sabıkası olduğu öğrenilen Abdullah Şahin ile Orhan Kılıç, aralarındaki alacak verecek meselesi yüzünden daha önce tartıştı. Dün gece aralarındaki sorunu çözmek için bir araya gelen iki arkadaş, Bostancı sahile giderek alkol alıp konuşmaya başladı.

Daha sonra Ümraniye Alemdağ Caddesi 242 numaradaki apartmana gelen şahıslar 4. kattaki işyerine çıkarak konuşmaya devam etti. Aralarındaki sorunu konuşarak çözemeyen Şahin ve Kılıç tartışmaya başladı. Tartışma giderek büyürken Abdullah Şahin, Orhan Kılıç'ı 4. kattan aşağı attı.

Beton zemine çakılan Orhan Kılıç yerde acılar içinde kıvranırken, vücudunda çok sayıda kırıklar oluştu. Vatandaşların haber vermesi üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri gelirken, Orhan Kılıç sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından ambulansla Haydarpaşa Numune Hastanesine kaldırıldı. Polis Kılıç'ı aşağı attığı iddia edilen Abdullah Şahin'i kelepçeleyerek gözaltına aldı.

Olayın gerçekleştiği daireye götürülen Abdullah Şahin'in, burada detaylı ifadesine başvuruldu. Abdullah Şahin daha sonra polis otosuna bindirilerek karakola götürüldü. Polis ekipleri Şahin'in park halindeki aracında da detaylı inceleme yaptı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*