Armağan çocuk isteyemez!

Armağan çocuk isteyemez!.9602
  • Giriş : 28.07.2007 / 11:04:00

Armağan Uzun ile evlenen Bülent Ersoy’un taşıyıcı anne yoluyla bebek sahibi olacağı yeni bir polemik konusu oldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Haberi yalanlayan Ersoy bir hayli sinrilyidi. Ersoy ;

“Türk basını son derece cahil. Ne okuduğunu, ne dinlediğini anlıyor. ‘Armağan Bey çocuk isterse ne olur?’ diye sordular. Ben de ‘Aramızda böyle bir konuşma daha olmadı böyle bir talep yok’ dedim. Hatta benim kayınvalidem o kadar saygılı bir insandır ki benim doğurganlık özelliğim olmadığını bildiği için kendi torununu bile benim gözümün önünde sevmiyor. Ama bana böyle bir talep gelirse taşıyıcı anne kiralanabilir dedim.

Ben kimseye böyle bir şey istiyorum, arzuluyorum demedim ki.. Ben kesinlikle böyle bir şey istemiyorum. Benim ne işim var çolukla çocukla. Allah bana o özelliği vermemiş ki. Ben eşimle evliyim ve çok mutluyum. Kraliçeler gibiyim. Yaşadığım ilişkideki mutluluk yüzüme bile yansıdı. Armağan Bey’e ‘çocuk ister misin?’ diye sormam bile. Çünkü ben böyle bir şey arzu etmiyorum. Benim eşimde böyle bir şey arzu etmiyor. Zaten edemez. Biz mantıklı insanlarız.

Armağan Allah’ın bana doğurganlık özelliği bahşetmediğini bile bile benimle evlendi. Karı-koca bizim böyle bir şeye ihtiyacımız yok. Biz birbirimize yetiyoruz. Zaten kocamın çocuğu benim. Ben evimin içinde Bülent Ersoy değilim. Kocam bile ‘Ben Bülent Ersoy’un çocuksu ruhuna ve davranışlarına aşığım’ diyor. Benim kocamın çocuk özlemi yok. Ben kocamın hem karısı hem çocuğuyum.”

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious