Armağan'a Jeep Aldı

Armağan'a Jeep Aldı .12453
  • Giriş : 18.07.2007 / 16:20:00

Bülent Ersoy Yeni Evlendiği Eşi Armağan Uzun'a Olan Sevgisine Paha Biçemiyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Ünlü sanatçı , geçen günlerde evlendiği Popstar Alaturka Yarışması'nın finalisti Armağan Uzun'a düğün hediyesi olarak 170 bin YTL değerinde son model Porsche jeep satın aldı.

Ünlü sanatçı , geçen günlerde evlendiği Popstar Alaturka Yarışması'nın finalisti Armağan Uzun'a düğün hediyesi olarak 170 bin YTL değerinde son model Porsche jeep satın aldı.


Armağan Uzun ile evlilikleri günlerce magazin programlarına konu olan Bülent Ersoy, eşi Armağan Uzun'a düğün sonrası son model porsche jeep satın aldı. İzmir'de bulunan Can Auto araba galerisine Armağan Uzun ile gelen Bülent Ersoy, burada beğendikleri porsche jeepe binerek İzmir caddelerini dolaştı.

Kendilerinin görüntülendiklerini fark eden Bülent Ersoy ve Armağan Uzun çifti, şaşkınlıkla önce kaçmaya çalıştı daha sonra kameralara dönerek el salladılar. Kendilerine yöneltilen soruları cevapsız bırakan Bülent Ersoy aracı daha satın almadığını fakat pazarlık aşamasında olduğunu söyledi.

Damat Armağan Uzun ise, porsche jeepi çok beğendiğini belirterek güzel bir jeep olduğunu söyledi.

Bülent Ersoy ile Armağan Uzun'a porsche jeep satan Can Auto araba galerisi sahibi Can Nevzat, Bülent Ersoy ile eskiye dayanan bir dostluğu olduğunu belirterek, 'Bülent Ersoy dün akşam Armağan Uzun ile birlikte galerime gelerek lüks bir araba alacaklarını söyledi. Lüks araçlardan birkaçını kendilerine tavsiye ettim. Armağan Uzun ilk olarak Bülent Ersoy'un baş harflerini taşıyan 34 BE 686 plakalı BMW marka otomobili beğendi. Fakat daha sonra çok özelliği olan porsche jeepe bakarak beğendiklerini söylediler. Şehir içinde biraz tur attıktan sonra aracı aldıklarını belirterek ayrıldılar' dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious