Armağan'ın ihaneti Bülent Ersoy'u sinir krizine soktu

Armağan'ın ihaneti Bülent Ersoy'u sinir krizine soktu.8101
  • Giriş : 30.07.2007 / 18:15:00

Çiçeği burnunda gelin Bülent Ersoy'un, 26 Temmuz'da da ihanete uğradığı ortaya çıktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Dünyada ünlü ünsüz birçok çiftin "Akılda kalsın, uğurlu olsun" diye tercih ettiği "07.07.07" tarihinde evlenen çiçeği burnunda gelin Bülent Ersoy'un, 26 Temmuz'da da ihanete uğradığı ortaya çıktı.

Hürriyet gazetesi Kelebek ekinin, kendisi Star TV'de yayınlanan "Yıldızlar Altında" programı için İstanbul'da bulunduğu sırada, genç eşi Armağan Uzun'un İzmir Narlıdere'de genç bir kızla sarmaş dolaş çekilmiş fotoğraflarını yayımlamasıyla dikkatler Türk Sanat Müziği'nin "Diva"sına çevrildi.

Tek affedemeyeceğim şey ihanet
10 yıl önce ilk eşi Cem Adler'i kendisini aldattığını öğrendiği an boşamaya karar veren Ersoy, geçen günlerde katıldığı bir magazin programında "Affedemeyeceğim tek şey ihanet. İlk evliliğimde de aldatıldığımı öğrendiğim an hemen boşandım" demişti. İkinci evliliğinin üzerinden daha 20 gün geçmişken yine ihanet olayıyla gündeme gelen Ersoy, dün basın mensuplarından gelecek sorularla muhatap olmamak için saatlerce telefonunu kapalı tuttu. Ersoy, kendisine ulaşanlara da, "Ne görünüyorsa o... Şu anda bir yorum yapmak istemiyorum... Zamanı gelince gerekli açıklamayı yapacağım" diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious