Arogenes'in adı tören salonuna verilecek!

Arogenes'in adı tören salonuna verilecek!.12415
  • Giriş : 21.02.2009 / 11:57:00

Fenerbahçe Teknik Direktörü Luis Aragones'in isminin, İspanya Futbol Federasyonu (RFEF) tarafından federasyon binasındaki tören salonuna verilmesi kararı alındı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

RFEF yönetim kurulu, 2008 yılında Avrupa Futbol Şampiyonası kazanan İspanya Milli Takımı'nın o dönemdeki teknik direktörü olmasından dolayı Aragones'in ismini, Madrid yakınlarındaki Las Rozas kasabasında bulunan federasyon binasındaki tören salonuna verilmesini kararlaştırdı. Geçmişte futbolcu olarak da 11 kez Milli Takım formasını giyen Aragones, 2004-2008 yılları arasında Milli Takım teknik direktörlüğü yapmış ve kupa kazanarak görevinden ayrılmıştı.

Bu arada 70 yaşındaki tecrübeli teknik adamın, Güney Afrika 2010 Dünya Kupası'nda İspanyol özel televizyonu Tele5'te yorumcu olacağı açıklandı. Dünya Kupası için Tele 5 ile anlaşan Aragones, geçmişte de benzer tecrübeler yaşamış, 2002'de Güney Kore ve Japonya'da yapılan Dünya Kupası'nda Antena 3 televizyonunda yorumcu olmuş ve 1990'da İtalya'daki Dünya Kupası'nda radyoda yorumlar yapmıştı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*