Arsenal'in çekindiği F.Bahçeli

Arsenal'in çekindiği F.Bahçeli.12264
  • Giriş : 19.10.2008 / 17:08:00
  • Güncelleme : 19.10.2008 / 17:33:45

Arsenal Kulübü'nün televizyonuna konuk olan Türk gazeteciler, kritik maç öncesi yorumlarda bulundu, merak edilenleri cevapladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Türk gazetecilere ilk olarak "Fenerbahçe'nin bu sene neden gecen seneki başarısından uzak olduğu" soruldu. Emre Akın, yorumunda, Mehmet Aurelio'nun yokluğunun hala takımda etkisi olduğunu, Aragones'in takıma ve ülkeye tam olarak alışamadığını belirtti.

Bir soru üzerine Fenerbahçe'nin kilit oyuncusunun Alex olduğunu ifade eden Akın, Alex'in oynadığı zaman takımın müthiş başarı sağladığını, ancak iyi gününde olmadığında takımın durduğunu belirtti.

İngilizler ise Emre'nin sakatlığına sevinirken, Roberto Carlos'tan çekindiklerini dile getirdiler.

Ssunucu Tom Watt, Emre Belözoğlu'nu çok beğendiğini ve de Arsenal takımında görmek istediğini açıklarken, Emre'nin oynayamayacak olmasının kendileri için çok büyük bir şans olduğunu belirtti. Ayrıca, Roberto Carlos ile Theo'nun aynı çizgide karşılaşacak olmasını çok ilginç, bir o kadar da merak uyandıran bir eşleşme olduğunu, ancak tecrübeli olan Carlos'un çok tehlike oluşturabileceğini ifade etti.

İngiliz yorumcular, Arsenal takımının pozitif Futbol oynamaya çalıştığını ve de açık oynayan takımlar karşısında başarılı olduklarını söyledi. Fenerbahçe'nin bu maçı kesin kazanmak zorunda olduğu görüşünde birleşen yorumcular, seyri keyif veren bir maç olacağına şüphelerinin olmadığını da dile getirdiler.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*