Artık alışveriş yapmak için çarşı pazar gezmiyoruz

Artık alışveriş yapmak için çarşı pazar gezmiyoruz.12338
  • Giriş : 13.03.2008 / 13:17:00
  • Güncelleme : 01.09.2016 / 15:54:11

İnternetin kullanımı yaygınlaştıkça, alışveriş de sanal ortamda yapılmaya başlandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

İnternetin yaygınlaşması ile birlikte artık klasik usul dükkan açıp, ticaret yapmak demode oldu. Günümüzde birçok kişi, sokağa çıkıp, alışverişini dükkanları dolaşarak yapıp vakit harcamaktansa, bilgisayarın tuşlarına basarak yapmayı tercih ediyor.

İnternet ortamında yapılan alışverişler, alıcılara; her aranılanın bulunduğu büyük mekanlardaki alışveriş rahatlığını fazlasıyla yaşatıyor. İnternetten alışverişin yaygınlaşması için ise, yine eski dönemlerdeki gibi en önemli faktör; müşteri memnuniyeti.

BİR GÜNDE TESLİM

Alışveriş dünyasının yeni yüzü internette müşteriyi memnun etmek, dükkanınıza gelen bir müşteriyi güleryüzle karşılamak kadar önemli. Bu konuda de güvenlik ve sürat öne çıkıyor. Müşterilerinin taleplerini gün içinde vermeyi hedefleyen internet sitelerinden www.gugukcuk.com yetkilileri, gerek sipariş gerekse satış sonrası müşteri odaklı hizmetin internet ortamında satış yapan firmaların önemini artırdığına dikkati çekiyorlar.

Müşterilerinin talep, arzu ve görüşlerini sitesinde aynen yayınlayan alışveriş sitesi gugukcuk.com sitesinin müşterileri, malın tesliminin bir günde yapılmasını büyük bir başarı olarak niteliyorlar.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious