Artık dayanamıyorum

  • Giriş : 27.11.2006 / 00:00:00

Deniz Seki sonunda isyan etti. Sürekli kilolarıyla anılmaktan bunalan şarkıcı, "Beni kıskanan insanlar var ve bilinçli olarak canımı acıtmaya çalışıyorlar" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Adeta isyan eden Seki, "Kimler uyduruyor anlamış değilim. Güya çok içki içtiğim için durmadan kilo alıyormuşum. Elime gazete almaktan korkar hale geldim. Artık dayanacak halim kalmadı. İnsanlar durmadan üzerime geliyor. Nasıl görünmemi bekliyorlar? Manken değilim ki 90-60-90 ölçülerinde olayım. Ben bir şarkıcıyım, kilo vermek ya da ince görünmek gibi bir kaygım hiçbir zaman olmadı" diye konuştu. Gittiği her ortamda kendisine kilolarıyla ilgili soruların sorulmasından çok rahatsız olan Seki, bu duruma çok sinirlendiğini ve bazı insanların kıskançlık krizleri geçirdiği için böyle davrandığını ileri sürdü.

OYUNCULUK YAPMAKTA KARARLI

Kendisini işlerine adadığını söyleyen ve rol aldığı 'Dünyayı Kurtaran Adam' filminin vizyona girmesini heyecanla bekleyen Seki, oyunculuk konusunda da kararlı olduğunu dile getirdi. Kadir İnanır'la başrol oynayacağı 'İyi ki Varsın' isimli dizinin kadrosundan kaprisli olduğu gerekçesiyle çıkarıldığı için üzülen ve yapım ekibinin yanı sıra üzeri kapalı olarak Kadir İnanır'ı da suçlayan Seki, şimdi ünlü yönetmen Kandemir Konduk ile anlaşmak üzere. Geçtiğimiz günlerde Bebek'te bulunan bir kafede Kandemir Konduk ile bir dizi projesinin ayrıntılarını konuşan Seki, projeyle ilgili ser verip sır vermiyor. Güzel şarkıcıya yakın kaynaklardan edinilen bir başka bilgiye göre ise Seki, gözünü sinema oyunculuğuna dikti. Kartal Tibet'in yönettiği, Cüneyt Arkın, Mehmet Ali Erbil gibi oyuncuların başrolü paylaştığı 'Dünyayı Kurtaran Adam' filminin setinde çok eğlenen ve oyunculuk kabiliyetiyle pek çok deneyimli oyuncudan takdir alan sanatçı, sinema setinin büyülü ortamından hayli etkilenmiş.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious