Artık DJ'lerin de bir okulu var

Artık DJ'lerin de bir okulu var.15313
  • Giriş : 28.12.2007 / 08:51:00

ğlence sektörünün "kabin" ardındaki yüzleri artık okullu oldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

80'li yıllardan bu yana profesyonel olarak DJ'lik yapan, mesleğin en kıdemli isimlerinden Can Uzun Beyoğlu'nda açtığı DJ okulu Promusic ile yaklaşık bir yıldır birikimini yetenekli DJ adaylarıyla paylaşıyor...

Gerekli teorik ve pratik altyapıya sahip DJ'ler yetiştirmek üzere kurulan Promusic'in ilk eğitim programı 2007 Şubat ayında açıldı ve ilk mezunları dj'liğe başladı bile. Can Uzun, öğrencilerine belli bir seviyeye geldikten sonra uzun süredir çalıştığı Etiler NorthShield'de pazar geceleri kabini bırakarak, staj imkânı da sunuyor.
Promusic

Promusic öncelikle bir DJ Okulu ancak bünyesinde aynı zamanda music production / Cubase eğitimi, konservatuar sınavlarına hazırlık, enstruman eğitimleri ve amatör gruplar için prova stüdyoları da bulunuyor.

Promusic DJ Okulu'nda verilecek eğitim sayesinde pek çok genç için müzik yalnızca bir hobi alanı değil, gelir elde edebileceği bir meslek olacak.

Promusic tarafından hazırlanan DJ eğitimi, DJ'liği bir meslek olarak gören ve profesyonel olarak DJ'likle uğraşmak isteyenler için geliştirildi.

Öncelikle bir DJ okulu olarak hizmet verecek olan Promusic'te ayrıca enstrüman eğitimleri ve prova stüdyoları da müzisyenlere kendilerini geliştirme olanakları sağlıyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious