Artık özgür bir kadınım

  • Giriş : 30.07.2006 / 00:00:00

Son dönemde sık sık kavga ettikleri için ilişkilerinde ara verme kararı alan Pınar Altuğ ile sevgilisi Tony, geçtiğimiz salı tamamen yollarını ayırdılar.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Birbirlerine saygılarını kaybetmemek için birlikteliklerine nokta koyduklarını açıklayan Pınar Altuğ, "O da genç bir erkek, ben de genç bir kadın. Tabii ki hepimizin yeni bir hayatı olacak. Geçtiğimiz salı günü kendisiyle oturup konuştuk. Bir arada yapamayacağımızı anladık ve ayrıldık. Salı gününden itibaren özgür bir kadınım" dedi.

Pınar Altuğ ile Tony'nin ayrılıklarına Can adlı gencin neden olduğu iddia edilmişti.
Bu arada hayatında kimse olmadığını, "Can" adında bir gençle de birlikteliği bulunmadığını söyleyen Pınar Altuğ, "Bekar bir kadınım. Hayatımda birisi olabilir ama o kişi Can olamaz. Mümkün değil" dedi. Genç oyuncu konuşmasına şöyle devam etti: "Bir ilişki yaşadığım zaman bunu sizlerden asla sakladım. Bir tek ilişkinin en başında Tony hakkında bir şey söyleyemedim, çünkü benim Birol Güven'le bir anlaşmam vardı. Anlaşma gereği de konuşamazdım. Konuşursam, bunun cezası vardı. İşte insanların anlamadığı nokta buydu. Yoksa ben Tony'yi inkar etmedim. Sadece onun hakkında konuşamadım, dediğim gibi konuşursam ceva ödeyecektim. Şu an hayatımda kimse yok. Ama olursa da söyleyemeyeceğim bir anlaşmam yok. O yüzden birlikteliğimi gönül rahatlığı ile söylerim, saklamam."

İkili son yaz başında birlikte Bodrum'da tatil yapmış ve objektiflere mutluluk pozu vermişti. Ardından tek başına tatil yapan Altuğ, dönüşünde Tony'le ilişkilerine ara verdiklerini sevgilisinin doğumgününde açıklamıştı. İkili en son o gece bir araya geldiler.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious