'Arzu'ya 'Beni boşa' dedim!'

  • Giriş : 07.04.2007 / 00:00:00

Tamer Karadağlı, rol arkadaşı Deniz Uğur ile aşk haberlerinden sonra evini terk edip annesine yerleşti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Karadağlı "Karıma 'Beni boşa' dedim. Onun açısından rahat olacak. Ben anneme geçtim. Çünkü evden erkek çıkar" dedi.

Arzu'ya 'Benden boşan' dedim

Adı, eski rol arkadaşı Deniz Uğur'la aşk dedikodularına karışan Karadağlı, eşiyle yaşadığı evi terk edip, annesinin yanına yerleşti.

Tamer Karadağlı ile Arzu Balkan'ın evliliği, zor günler geçiriyor. Karadağlı'nın, eski rol arkadaşı Deniz Uğur'un oynadığı dizi setini sık sık ziyaret etmesi, bir bölümde konuk oyuncu olması, son olarak da İstanbul'da bir çorbacıda sabaha karşı görüntülenmeleri, sorun yarattı. Çift şu an karar aşamasında. "Ben annemin evine geçtim. Çünkü evden erkek çıkar" diyen Karadağlı, henüz boşanma kararı almadıklarını söyledi. Karadağlı, "Biraz kafamı dinlemem gerekiyor. Aynı ev içinde yaşayarak bir karar almamız zordu. Yanımdan dişi sinek geçse, yakıştırılıyor. Artık hareket alanımın kalmadığına inanıyorum. Bu durum Arzu'nun adına da taşınması zor bir şey. 'Boşan benden' dedim" diye konuştu.

ARADA ZEYNEP VAR
Arada kızları Zeynep'in bulunduğunu söyleyen ünlü sanatçı, "Arzu'yu hiçbir şeye değişmem. Bu hayat içinde birlikte yürüdük. Nasıl uzaklaşabilirim ki. Ama ben bir sürü cephede savaşıyorum, kafamı toparlamam lazım" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious