Asena Erkin, eşini popçu Berkay ile aldattı

Asena Erkin, eşini popçu Berkay ile aldattı.14073
26.11.2013 / 09:51:07

Fenerbahçeli futbolcu Caner'in eşi Asena Erkin, şarkıcı Berkay ile eşini aldatırken yakalandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Günaydın muhabiri, futbolcu Caner Erkin'in eşi Asena Erkin'i pop şarkıcısı ile görüntüledi.
Fenerbahçeli futbolcu Caner Erkin'in tasarımcı eşi Asena Erkin ile popçu Berkay'ın Akmerkez'in bebek odasındaki buluşmasını Sabah Gazetesi Günaydın muhabiri Hakan Uç görüntüledi. Berkay'ın ilk tepkisi "Sil o fotoğrafı!" oldu!

TELEFONDA YER TARİFİ

Bu fotoğraflar çok konuşulur! Son dönemde magazin dünyasında sıkça konuşulan, TV'de üzerine tartışılan Asena Erkin-Berkay ilişkisine dair dedikodular, ikili tarafından yalanlanırken ilginç bir gelişme yaşandı. 
İkiliyi Akmerkez'de görüntüleyen muhabir Hakan Uç, o günü anlattı: 
"Akmerkez'de dolaşırken fast food katında Asena Erkin'i gördüm."

KAPIDA GÖREVLİ BEKLEDİ

"Asena Erkin'in telefonda konuşurken 'Bebek odasında buluşalım' sözünü duyunca, onu izlemeye başladım. Hızlı adımlarla bebek odasına girdi. Ben bir kenarda beklerken ondan 5 dakika sonra odaya bu kez Berkay girdi. Berkay, içeriye girdiği an kapıyı kilitledi. O sırada kapıda bir görevli belirdi ve onlar dışarı çıkana kadar orada bekledi."

ASENA ERKİN: YAKALANDIK!

"Yaklaşık yarım saat sonra bebek odasından, önce Asena Erkin çıktı. Hızlı adımlarla koridora yöneldi. Hemen ardından ise bu kez kapıda Berkay belirdi. O anı görüntülemek için fotoğraf makinemin düğmesine bastım, flaş patladığı an Asena Erkin 'Yakalandık!' diye çığlık attı. Asena Erkin, ters istikamete yönelip hızla ortadan kayboldu. Berkay ise bana doğru yöneldi."

'AYSEL' DİYE KAYITLI
 
"Berkay 'Sil o fotoğrafı, bu konu burada kapansın!' dedi. Sonra telefonunu eline alıp 'Seni Asena ile konuşturacağım' dedi. Ve telefonuna 'Aysel' olarak kayıtlı olan kişiyi aradı. Karşımdaki Asena Erkin'di ve bana telefonda, 'Biz orada sadece konuşuyorduk. Bu fotoğraflar yayınlanırsa herkesin başını ağrıtır' dedi."
BERKAY NE DEMİŞTİ?

Ünlü popçu Berkay, Caner Erkin'in eşi Asena Erkin ile çıkan dedikodulara "Söylemezsem Olmaz"ın canlı yayınına bağlanarak cevap verdi.

"Asena benim çok yakın bir arkadaşım bu tarz salak saçma haberler yapılmasını anlamıyorum. Bu yayına bağlanmamın nedeni onu gerçekten çok sevmem. Adının böyle haberlerde anılmasını istemiyorum. O evli bir hanım ve ortada bir çocuk var. Kendisi benim modacım. Beni kız arkadaşımla yazmıyorlar böyle acaip haberlerde yazıyorlar bunu anlamıyorum" diyen popçu Berkay Şahin, haklarında çıkartılan bu haberler sonucu futbolcu Caner Erkin'in eşine kendisiyle çalışmasına yönelik yasak koyduğu yönünde yazılan haberlere ise  "Aralık ayında albümüm çıkıyor ve yine Asena ile çalıştım böyle bir durum yok." diyerek yanıt verdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*