Asena yine kızdıracak

  • Giriş : 21.10.2006 / 00:00:00

Göğüsleri büyütmeye ve toparlamaya yardımcı olan Oestro isimli bir ilacın tanıtımını yapan Asena, İbrahim Tatlıses'i kızdıracak açıklamalarda bulundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

2,5 aylık kullanımdan sonra göğüslerde 2 cm büyüme sağlayan ilacı kendisinin de kullandığını söyleyen Asena " Yaklaşık 6-7 gündür kullanıyorum, şimdiden farketmeye başladı bile. Hostes bir arkadaşım bana tavsiye etmişti, benim bütün kostümlerim özel yapımdır yani göğüs desteklidir. Bundan sonra göğüslerimin Tutti- frutti'deki kızlar gibi büyük ve bitişik olmasını istiyorum." diye konuştu.

YAPTIĞIM YANLIŞLARI YAPMAYIN

Asena "Erkek arkadaşım ilacı kullanmamdan çok memnun, göğüslerimde gelişme olduğunu söyledi. Her erkek büyük göğüs sever tabi erkek arkadaşım da gögüslerimin büyümesini ister ” dedi. Asena sözlerine kendisini örnek alanları da unutmayarak devam etti " Beni örnek alın ama benim yaptığımı yapmayın. Çünkü benim yaptıklarımın arasında yanlışlar da var. Siz de o yanlışlara düşmeyin" tavsiyesinde bulundu.

KİMSA ARAMIZA GİREMEZ

Asena ailesiyle ilgili sorulara ise " Abime her anlamda destek olmaya çalışıyorum, hala olduğumu öğrendim. Yeğenim beni arayıp görüşürüz hala deyince kendime gelemedim. Bundan sonra biz bir karar aldık. Bilinmeyen o ablam, abim, ben ve babaannem ve yeğenim biz artık böyle bir aileyiz. Onun dışında kimse aramıza giremez" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious