Asena'ya Mercedes'i kim yolladı?

Asena'ya Mercedes'i kim yolladı?.9908
  • Giriş : 27.01.2009 / 10:52:00

Ünlü biri kapısına son model Mercedes çekmiş. Dahası da var.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Asena, Radyo Pink'te katıldığı bir programda Serhat Fafal ile ayrılık sebebini açıkladı: "Serhat bir an önce evlenip çocuk sahibi olmak istedi. Serhat'ı gerçekten çok sevdim ama ben asla çocuk doğurmak istemedim... "

Kendisinin romantik olmadığını da söyleyen Asena "Şiir yazan, mum ışığında yemek yiyen adamlardan hoşlanmam. Benim ilişki yaşayacağım adam benimle araba yarışı yapsın, langırt oynasın" dedi.

Bugüne kadar çeşitli teklifler aldığını da anlatan Asena, "Bir keresinde çok ünlü birinden kapıma son model Mercedes geldi. Geri gönderdim. Bir gün de, cilt bakımı yaptırıyorum, yüzük geldi, geri yolladım. Bir saat sonra gelen başka bir kutuyu da geri yolladım. Ben takıyla, arabayla elde edilecek kadın değilim. Bana bir kara lahana dolması, bir de çiçek yeter" dedi.

Ünlü dansöz, meslek hayatında yaşadığı ilginç bir olayı da dinleyiciyle paylaştı: Geçen yıl bir kadın beni aradı. Hem evlilik yıldönümleriymiş hem de eşinin doğum günüymüş. Kadınla plan yaptık. Dedim ki; "Ben size geleyim banyoda saklanayım." Adam banyo kapısını açtı, ben lavabonun üzerinde kostümlerimle oturuyorum, "Naber tatlım?" dedim, şoka girdi. Eşi ve arkadaşları da doğum gününü kutladı."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*