Aşırı alkol alan bir vatandaş Kırıkkale'de trafiği felç etti

Aşırı alkol alan bir vatandaş Kırıkkale'de trafiği felç etti.13454
  • Giriş : 26.03.2008 / 02:01:00
  • Güncelleme : 01.09.2016 / 16:08:50

Kırıkkale'de elinde içki şişesi ile karşıdan karşıya geçmeye çalışan vatandaş, trafiği birbirine kattı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Kırıkkale'de bir elinde içki şişesi diğer elinde bastonla ayakta durmakta zorluk çeken, alkollü şahıs, trafiği birbirine kattı. Caddenin ortasında sallanarak duran şahıs defalarca ezilme tehlikesiyle karşı karşıya kaldı. Alkol kötülüklerin anası. İnsanı insan yapan aklı ve dengeyi alıp götürüyor.

Kırıkkale'de kaydedilen bu görüntüler, alkolün insanı ne hale getirdiğinin son örneği. Elinde içki şişesiyle caddenin ortasına çıkan şahıs hayatıyla kumar oynadığının farkında bile değil.

Şehrin en işlek caddesi olan Menderes'te yola çıkan şahıs, alkollü olmasına rağmen içki içmeye devam ediyor. Bir süre sonra şişeyi yere atarak kıran şahıs daha sonra trafiği birbirine katıyor.

Bir elinde baston ayakta bile durmakta güçlük çeken şahıs defalarca ezilme tehlikesiyle karşı karşıya kalıyor. Aldığı alkolün etkisiyle çalınan kornaların farkında bile olmayan şahıs, sürücüleri çileden çıkarıyor.

Etrafından vızır vızır geçen araçlara rağmen yol ortasında duran alkollü şahıs, yolun karşısına ne zaman geçme girişiminde bulunsa trafiği altüst ediyor. Acınacak haline rağmen etrafta toplananlara tepki gösteren şahıs, sonunda karşıya geçebiliyor. Ondan kalan kırık içki şişesini yoldan kaldırmaksa caddenin esnafına kalıyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious