Aşırı hız yapınca bıçaklandı

  • Giriş : 03.03.2007 / 00:00:00

Konya'da bir sürücü aracının önünü kesen 5 kişi tarafından aşırı hız ve tehlikeli hareketler yaptığı iddiası ile bıçaklandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Edinilen bilgiye göre olay Merkez Karatay İlçesi Araplar Caddesi Büyük Sinan Mahallesinde gerçekleşti. Aracı ile mahalle içinde aşırı hız ve tehlikeli hareketler yaptığı iddia edilen Hakkı Erkan(19), aracının önünü kesen 5 kişi tarafından bıçaklandı. Erkan'ın aracı ile aynı mahallede devamlı aşırı hız yaptığı öğrenildi.

Erkan'ın önünü kesen 5 kişi Erkan ile tartışmaya başladı sözlü sataşma ile başlayan tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Erkan'ın önünü kesen grup önce aracın camlarını kırdı, sonra kendilerine karşı koymak isteyen Erkan'ı sol göğsünden bıçakladı. Şahısların, "Bir tek sende mi araba var sanıyorsun. Bir daha burada araba sürme. " dedikleri öğrenildi. Şahısların Erkan'ı bıçakladıktan sonra koşarak olay yerinden ayrıldıkları öğrenildi.

Sol göğsüne aldığı bıçak yarası ile ağır yaralanan sürücü, olay yerine gelen 112 acil servis ambulansı ile Konya Numune Hastanesi Acil Servisine getirildi. Numune Hastanesinde tedavi altına alınan Erkan'ın hayati tehlikesi bulunduğu öğrenildi. Polis ekipleri Erkan'ı bıçaklayan şahısları arıyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious