Aşk böyle birşey!

Aşk böyle birşey!.9286
  • Giriş : 13.07.2008 / 17:13:00

Afganistan'da ağır yarlanan ve tanınmayacak hale gelen Martyn Compton'u sevgilisi yalnız bırakmadı ve sonunda onunla evlendi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

İngiliz er Martyn Compton ile Michelle Clifford 2006 yılında tanıştılar ve hemen birbirlerine aşık oldular. Bundan birkaç ay sonra da Martyn Afganistan'a gönderildi. Ve o yıl içinde feci derecede yaralandığı haberi geldi.
Daily Mail'de yar alan haberde, Martyn'in gövdesinin yüzde 70'i saldırı sırasında yanmıştı. Üç ay komada yattı. Komada uyandığnda ise doktorlar acı gerçeği açıklamışlardı. Yakışıklı yüzü ve gövdesi yüzde 70 oranında yanmıştı. Göz kapakları da yanmış ve içeriye doğru çökmüştü. Kulakları, burnu ve saçları da yanmıştı.

Ancak bu zor günlerinde onu bir an olsun yalnız bırakmayan birisi vardı. Sevgilisi Michelle Clifford, Martyn'i bir an olsun yalnız bırakmadı; birlikte ağladıkları günler çoktu.

Sonunda Michelle ile Martyn dün dünyaevine girdi. Michelle, "Martyn benim için bir kaya gibi. Onsuz bir hayat düşünemiyorum" diyor. İngiltere'nin Kent kentinde bu muhteşem çift akraba ve arkadaşlarından oluşan 100 kişilik bir topluluğun huzurunda yaşamlarını birleştirdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*