'Aşk-ı Kıyamet' klibi gerçekten yaşanmış

'Aşk-ı Kıyamet' klibi gerçekten yaşanmış.15464
  • Giriş : 24.04.2008 / 16:07:00

Erol Günaydın, herkesin gözlerini yaşartan Emre Altuğ'un 'Aşk-ı Kıyamet' isimli şarkısının klibinde olanları birebir yaşamış.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kanal 1'de Dilara Endican'ın sunduğu 'Nereden Nereye' programına konuk olan Erol Günaydın'ın anlattıkları, izleyenlerin gözlerini yaşarttı.

Altuğ'un 2007 Haziran ayında çıkan 'Kişiye Özel' albümündeki 'Aşk-ı Kıyamet' isimli şarkının klibinde usta oyuncu Erol Günaydın oynamıştı. Klipte, eşini kaybeden yaşlı bir adamın yaşadıkları konu edilmekteydi. İzleyenleri çok etkileyen klipteki oyunculuğuyla da uzun süre konuşulan Erol Günaydın, programa katılan Emre Altuğ'un şarkısını da överek ekran başındakilerin gözlerini yaşartan şu acı itirafı yaptı:

"Ben o klipte oynayacağım zaman o hayatı birebir yaşıyordum zaten. Çünkü karım kanserdi, onu biliyordum ve boş sandalyeyle giderken bana dedi ki, 'Korkma ben o sandalyeyi boş bırakmam'. Ama olmadı tabii.

Bu sözler üzerine gözleri dolan ve ağlamamak için kendisini zor tutan Günaydın'ın açıklaması herkesi derinden yaraladı.

Bu arada, klibin yönetmeni Ömer Faruk Sorak ile birlikte Erol Günaydın adında birleştiklerini söyleyen Emre Altuğ, "Biz bunu bilmiyorduk tabii. Bunlardan haberimiz yoktu" dedi.

Çok sevilen klibin şarkının önüne geçmiş olmasından da bir rahatsızlık duymadığını ifade eden Emre Altuğ, "Ama sadece klibin ötesine değil, Türkiye'nin ötesine geçmiş büyük bir devden bahsediyoruz. Dolayısıyla bir klibin ötesine geçmesi çok da önemli değil aslında" diye konuştu.

Bu sırada, Dilara Endican'ın 'Aşk-ı Kıyamet'i söylemesi için istekte bulunması üzerine Emre Altuğ, Erol Günaydın'ı hüzünlendirmemek için önce tereddütlü yaklaştı ve "Ben aslında o şarkıyı Erol abinin yanında söylenmekten pek hoşlanmıyorum" dedi. Ancak, Günaydın'ın "Söyle, olsun, duygularımıza ihtiyacımız var şimdi" teşvikiyle Altuğ şarkıyı canlı olarak seslendirdi.

İŞTE O KLİP


TELEVİZYONGAZETESİ

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious