Askerden gelen genç intihar etti

  • Giriş : 09.09.2006 / 00:00:00

Askerden gelen genç, girdiği bunalım sonucu intihar etti

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Adana'da bir kişi asker dönüşü girdiği bunalım sonucu evinin tavanına astığı kemerle intihar etti. Bileklerini de kestiği öğrenilen kişinin işsizlikten dolayı intihar ettiği belirtildi.
Alınan bilgiye göre olay Remzi Oğuz Arık Mahallesi 2. Sokak 6 numaralı evde meydana geldi. Harun Arık (23) adlı bir kişi bundan 3 ay önce askerden döndükten sonra evinde kaldığı odanın tavanına astığı kemerle intihar etti.

Abisi İlyas Arık tarafından sabah saatlerinde odasında bulunan Harun Arık'ın bileklerini de jiletle kestiği öğrenildi. Yerdeki kan izlerinin kurumasından dolayı intiharın gece saatlerinde herkesin uyuduğu bir sırada gerçekleştiği iddia edildi. Komşularının verdiği bilgiye göre Harun Arık çevresinde çok sakin ve edepli bir kişi olduğu ifade edildi.

Abi İlyas Arık ise kardeşinin Antalya'da bir güvenlik şirketinde sezonluk güvenlik görevlisi olarak çalıştığını kaydederek, 2 gün önce eve döndüğünü söyledi. Harun Arık son zamanlarda çevresine iş bulamamaktan şikayet ettiği ve işsizlikten yakındığını öğrenildi. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious