Askeri savcı bir aileyi böyle yıktı

Askeri savcı bir aileyi böyle yıktı.15642
  • Giriş : 11.07.2009 / 13:33:00

Genelkurmay Asker Savcısı Zekeriya Duran’a “seks kamplosu” olayında, aldatılan eş Ş.Ö. Habertürk’e konuştu. S.Ö. “ Ben çocuklarımın ve onurumun peşindeyim, ben hiçbir şeyin peşinde değil” dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Eşi Ş.Ö.'nün Genelkurmay Askeri Başsavcılığı'nın etkin ismi Zekeriya Duran ile çekilmiş görüntüleri ortaya çıkınca boşanmak için dava açan beş yıldızlı bir otelin aşçısı S.Ö. konuştu. Yarbay Duran'ın eve iki kamera konuluyorsa, bu konmplodur. Bu kocanın nasıl kullanılmak istendiğini biliyorum” sözlerine tepki gösteren S.Ö. “ Ben çocuklarım ve onurum peşindeyim, başka hiçbir şein değil. Kendisi bize yapamayacağı kötülüğü yaptı, hala komplodan bahsediyor. Biz sıradan kendi halinde insanlarız. Ben şerefim ve namusumla yaşadım. Öyle olduğu içinde eşimin bu ilişkisinin ortaya çıkması üzerine boşanma davası açtım” dedi.

Çocuklarımız İçin

CD ve resimlerin kendisine gelmesi üzerine “ Bari çocuklarımız rezil olmasın engel olalım. Gel sessiz sedasız boşanalım” diyerek “anlaşmalı boşanma” önerdiğini anlatan S.Ö. yaşadıklarını şöyle anlattı: ”Ama o boşanmak istemedi. Daha sonra bu teklifi bir kez de karakolda yaptım. Kabul etmedi. Daha dün üç kez beni telefonla arayarak 'anlaşmalı boşanalım, tamam, kabul ederim. Ancak sen de bir an evvel bu işin peşini bırak' dedi. Bunu yapmadığım taktirde, bana ağza alınmayacak iftiralar atacağını söyleyerek tehdit etti. Ben de bunu ilgili makamlara bildirerek, hukuki süreci başlattım.”

'Folklor'da Tanışma

Aldatılan koca S.Ö. boşanmak istediği eşi S.Ö.'nün Yarbay Duran'la nasıl tanıştığını da şu sözlerle anlattı:

“Eşim ev kadını. Fazla oraya buraya gitmez. Sanıyorum Zekeriya Duran'la, üç yıl önce tanışmışlar. benim bere kız iki çocuğum var, anneleri de bunları Hipodrom'daki Atatürk Kültür Merkezi'nde folklor çalışmalarına götürdü. Galiba, bu adamın da bir kız çocuğu varmış. Babası da onu folklora getirdiğinde, tanışma burada olmuş. Sonrada bu gizli bir şekilde devam etmiş.”

'Zina suç değil ki'

İki çocuk sahibi olduğu karısından boşanmak için dava açtıktan sonra kendisine telefonlar geldiğini belirten S.Ö. “Bunlardan birinde arayan kişi, Yarbay Zekeriya Duran'ın arkadaşı olduğunu söyledi. Bu işten vazgeçmemi isteyerek 'Zaten zina suç değil ki, istediğin yere şikayet et' dedi” diye konuştu. Son dönemde esrarengiz telefonlar geldiğini hatta takip edildiğini anlatan S.Ö. “Ben Allah'tan sonra, hukuka güveniyorum. Şerefli ve namuslu askerlerimize de çok güveniyorum. Ancak, yuvamızı yıkan ve çocuklarımızı annesiz bırakan bu adam hakkında her türlü tehdit ve tazminat davasını açma hakkımı kullandım” dedi. S.Ö. Yarbay Duran hakkında 50 bin TL'lik tazminat davası açtı.

HT

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*