Askerlere bedava videofon kampanyası

Askerlere bedava videofon kampanyası.20702
  • Giriş : 11.01.2009 / 15:00:00
  • Güncelleme : 06.09.2016 / 10:21:07

Türk Telekom, TSK personeline ve askerlere "Videofon Asker ve Asker Aileleri" kampanyasını sunuyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Türk Telekom, görüntülü iletişim teknolojisi Videofon'dan askerler ile ailelerinin de yararlanabilmeleri için yeni bir kampanya başlattı. Türkiye'nin farklı bölgelerinde vatani görevini yerine getirmekte olan Mehmetçiklere yönelik olarak geliştirilen Videofon Asker ve Asker Aileleri Kampanyası ile askerler ve aileleri 6 ay boyunca ücretsiz ve yüz yüze konuşma fırsatı bulacaklar.

Nasıl Faydalanılacak?

Asker ailesi olduklarını celp kâğıdı ile ve Türk Silahlı Kuvvetleri personeli olduklarını asker kimliği ile belgeleyen müşteriler, 24 ay boyunca üye olacaklarını taahhüt ederek kampanyaya katılabiliyorlar.

Ücretlendirme

Kampanya kapsamında kullanıcılar, ilk 6 ay boyunca aylık 3000 dakika ücretsiz görüntülü görüşme olanağına sahip oluyorlar. İlk 6 ay ücretsiz olarak hizmetlerden yararlanan asker aileleri ve askerler, geri kalan aylarda tüm vergiler dâhil ayda 29 YTL karşılığında her ay 3000 dakikaya kadar görüntülü görüşme yapabilecekler.

Videofon Cihazı Hediye

Videofon Asker ve Asker Aileleri Kampanyası'na katılan müşterilere, kampanya kapsamında Videofon görüntülü konuşma cihazı da hediye ediliyor. 28 Şubat'a kadar geçerli olan kampanyaya başvuru için Türk Telekom ofis ve bayilerine başvurmak yeterli.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*