Aşkın korkuttu

  • Giriş : 15.08.2006 / 00:00:00

Sanatçı Aşkın Nur Yengi, 4.5 aylık hamileliğine bağlı şikayetleri nedeniyle kaldırıldığı hastanede kontrol altında tutuluyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Ümraniye'de bulunan Hisar İntercontinental Hospitalda tedavisi süren Yengi'nin sağlık durumuna ilişkin açıklama yapan Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doç. Dr. Müge Harma, bulantı, kusma ve Ağrı şikayetleriyle dün hastaneye getirilen sanatçının sağlık durumunun iyiye gittiğini bildirdi.

Yengi'nin yüksek riskli bir gebelik geçirdiğini ve şu anda yoğun sarf edilecek bir eforunun bulunmadığını ifade eden Doç. Dr. Harma, bu nedenle sanatçının 19 Ağustosta Avea Açıkhava Konserleri kapsamında Levent Yüksel ile gerçekleştirmeyi planladığı konsere olumlu bakmadığını söyledi.

Sanatçının yarın taburcu edilebileceğini kaydeden Doç. Dr. Harma, Yengi'nin şu anda özel bir odada tutulduğunu, antibiyotik tedavisi uygulandığını ve bebeğinin sağlık durumunun da iyi olduğunu belirtti.

Bu arada, Yengi'nin söz konusu konsere çıkamayacağı, başka bir sanatçının katılımıyla konserin gerçekleştirileceği öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious